kalender

We proberen de kalender up-to-date te houden. Bij twijfel ga naar Volleyscore

Datumaflopend sorteren Thuisploeg Bezoekers Zaal Scheids
17/09/2020 - 19:15 ATTILADIES 2 Dames 4 Meer
19/09/2020 - 16:30 KEVOC KEERBERGEN A U15 Meisjes Meer
19/09/2020 - 16:30 KEVOC KEERBERGEN U13 Meisjes B Meer
20/09/2020 - 20:15 SPORA LEUVEN Dames 3 Meer
25/09/2020 - 20:15 Dames 3 VOTEROES Steenokkerzeel Meer
26/09/2020 - 09:30 VC FENIKS HAACHT U13 Jongens B Meer
26/09/2020 - 10:00 U13 Jongens A DAATMET LIEDEKERKE Hofstade GIELKE(U17MA) Meer
26/09/2020 - 10:00 U11 Meisjes A BDO HAASRODE LEUVEN A Hofstade HANNELORE(D4) Meer
26/09/2020 - 10:00 VOLLEY THOR TERVUREN U15 Meisjes Meer
26/09/2020 - 11:30 VC FENIKS HAACHT U17 Meisjes C Meer
26/09/2020 - 12:30 U17 Meisjes A VC KNØDDE MEISE Hofstade KENNY(H2) Meer
26/09/2020 - 13:30 GRIVOK GRIMBERGEN A U13 Meisjes A Meer
26/09/2020 - 16:30 VC LENNIK HEREN B Heren 3 Meer
27/09/2020 - 13:30 U17 Meisjes B WEVOK ST.-JORIS WEERT Hofstade SACHA(H2) Meer
27/09/2020 - 13:30 U13 Meisjes B GRIVOK GRIMBERGEN B Hofstade SARAH DM(U17MC) Meer
27/09/2020 - 16:00 Dames 4 VOLOP VOORUIT Hofstade KAREL(H3) Meer
02/10/2020 - 20:15 Dames 3 KATASTROFIE Steenokkerzeel Meer
03/10/2020 - 10:00 U13 Meisjes A VC KNØDDE MEISE Hofstade MARIE(U17MB) Meer
03/10/2020 - 10:00 U11 Meisjes A VBT MACHELEN B Hofstade Jessica(D4) Meer
03/10/2020 - 11:00 V.C. ZAVATH ZAVENTEM U13 Jongens A Meer
03/10/2020 - 12:30 U11 Gemengd Volley Opwijk D Hofstade JANNE M(D4) Meer
03/10/2020 - 12:30 U13 Meisjes B VBT MACHELEN D Hofstade MARTHE(U15M) Meer
03/10/2020 - 13:00 ZUUN VOLLEYBAL CLUB U13 Jongens B Meer
03/10/2020 - 13:30 U11 Meisjes B KREG ROTSELAAR Steenokkerzeel CHRISTOPHE(H3) Meer
03/10/2020 - 14:00 SMASH NEERIJSE U17 Meisjes B Meer
03/10/2020 - 16:00 Dames 1 KRUIKENBURG TERNAT C Hofstade ROGIER(H1) Meer
03/10/2020 - 16:30 GRIVOK GRIMBERGEN B U17 Meisjes C Meer
03/10/2020 - 19:30 Heren 2 VBT MACHELEN A Hofstade Riet(NS) Meer
03/10/2020 - 20:00 RUISBROEK 84 Heren 3 Meer
04/10/2020 - 13:30 U17 Meisjes A Volley Opwijk Hofstade JOREN(H2) Meer
04/10/2020 - 15:00 VOLLEY OPWIJK B Dames 2 Meer
04/10/2020 - 16:00 U15 Meisjes KEVOC KEERBERGEN A Hofstade BEN(H2) Meer
06/10/2020 - 20:30 SMASH NEERIJSE D'ANCIENS Dames 3 Meer
10/10/2020 - 09:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM B U11 Meisjes A Meer
10/10/2020 - 09:30 VELVOC VELTEM-BEISEM U11 Meisjes B Meer
10/10/2020 - 10:00 U13 Jongens A VC LENNIK HEREN Hofstade EMMA(U17MA) Meer
10/10/2020 - 10:00 U15 Meisjes BRUSSELS VOLLEY Hofstade LENA C(D2) Meer
10/10/2020 - 11:30 VC FENIKS HAACHT B U13 Meisjes B Meer
10/10/2020 - 12:30 U11 Gemengd WOLVERTEM SPORTING Hofstade FLOOR(U15M) Meer
10/10/2020 - 12:30 U13 Meisjes A V.C. ZAVATH ZAVENTEM Hofstade HANNE VC(U17MB) Meer
10/10/2020 - 16:00 VCV LEEFDAAL-BERTEM B Heren 2 Meer
10/10/2020 - 16:00 Dames 2 GRIVOK GRIMBERGEN B Hofstade JOLIEN(D1) Meer
10/10/2020 - 16:30 BDO HAASRODE LEUVEN C U17 Meisjes B Meer
10/10/2020 - 19:00 Dames 4 STRIJTEM MEISJES VC Hofstade KAREN W(D2) Meer
10/10/2020 - 20:30 MODAL CHARLEROI VOLLEY 1 Heren 1 Meer
10/10/2020 - 20:30 WOLVERTEM SPORTING B Heren 3 Meer
11/10/2020 - 09:30 VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS U17 Meisjes A Meer
11/10/2020 - 18:00 VC FENIKS HAACHT B Dames 1 Meer
12/10/2020 - 20:00 INONZENTIJD Dames 4 Meer
15/10/2020 - 20:30 ZUUN VOLLEYBAL CLUB Heren 2 Meer
16/10/2020 - 20:30 SVK OUD HEVERLEE Dames 3 Meer
17/10/2020 - 10:00 U13 Jongens A VBT MACHELEN B Hofstade LANA(U17MB) Meer
17/10/2020 - 10:00 U13 Meisjes A VC FENIKS HAACHT A Hofstade JANA(U17MB) Meer
17/10/2020 - 10:30 U17 Meisjes C WOLVERTEM SPORTING Steenokkerzeel TOM(H1) Meer
17/10/2020 - 11:45 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN U11 Meisjes A Meer
17/10/2020 - 12:30 U11 Gemengd DAVOC LOT Hofstade ANNELIES(D4) Meer
17/10/2020 - 12:30 U13 Meisjes B KEVOC KEERBERGEN Hofstade SAAR(U15M) Meer
17/10/2020 - 13:30 U11 Meisjes B VC FENIKS HAACHT Steenokkerzeel BELLE(U15M) Meer
17/10/2020 - 15:00 U15 Meisjes SMASH NEERIJSE Hofstade ANN-SOFIE(D2) Meer
17/10/2020 - 16:30 VOLLEY SCHEPDAAL VZW B U13 Jongens B Meer
17/10/2020 - 17:30 DAATMET LIEDEKERKE U17 Meisjes A Meer
17/10/2020 - 19:30 Heren 2 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A Hofstade Riet(NS) Meer
17/10/2020 - 20:30 ZUUN VOLLEYBAL CLUB C Dames 1 Meer
17/10/2020 - 20:30 Heren 1 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B Hofstade Veerle DC(NS) Meer
18/10/2020 - 11:00 VELVOC VELTEM-BEISEM U17 Meisjes B Meer
22/10/2020 - 21:00 Heren 1 BDO HAASRODE LEUVEN B Hofstade Veerle DC(NS) Meer
23/10/2020 - 20:15 Dames 3 VOLOP MAAN Steenokkerzeel Meer
23/10/2020 - 21:00 BDO HAASRODE LEUVEN D Heren 2 Meer
24/10/2020 - 09:30 VBT MACHELEN C U13 Meisjes A Meer
24/10/2020 - 10:00 U13 Jongens A VOLLEY SCHEPDAAL VZW A Hofstade NOOR L(U17MA) Meer
24/10/2020 - 10:00 U17 Meisjes B STERKO KORTENBERG Hofstade JEROEN(H3) Meer
24/10/2020 - 11:30 VBT MACHELEN U11 Gemengd Meer
24/10/2020 - 11:30 BDO HAASRODE LEUVEN B U11 Meisjes B Meer
24/10/2020 - 12:30 U13 Jongens B VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS Hofstade MAITE(U17MC) Meer
24/10/2020 - 12:30 U11 Meisjes A BRUSSELS VOLLEY Hofstade MARGOT(U15M) Meer
24/10/2020 - 16:00 Dames 2 VOLLEY THOR TERVUREN Hofstade YANKO(H2) Meer
24/10/2020 - 19:30 Heren 3 DAVOC LOT C Hofstade TIJL(H2) Meer
24/10/2020 - 19:30 Dames 1 VCV LEEFDAAL-BERTEM C Hofstade JELLE(H2) Meer
24/10/2020 - 20:45 BRUXELLES EST VC B Heren 1 Meer
25/10/2020 - 12:00 VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS A U15 Meisjes Meer
25/10/2020 - 13:30 U17 Meisjes A GRIVOK GRIMBERGEN A Hofstade FERRE(H3) Meer
25/10/2020 - 16:00 Dames 2 VC LENNIK DAMES C Hofstade JOHANNES(H1) Meer
31/10/2020 - 09:30 VC FENIKS HAACHT A U13 Meisjes A Meer
31/10/2020 - 10:00 U13 Jongens B VOLLEY SCHEPDAAL VZW B Hofstade MARE(U17MC) Meer
31/10/2020 - 10:00 U17 Meisjes B BDO HAASRODE LEUVEN C Hofstade JONAS(H3) Meer
31/10/2020 - 11:30 VC FENIKS HAACHT U11 Meisjes B Meer
31/10/2020 - 12:30 U11 Gemengd VOLLEY SCHEPDAAL VZW Hofstade KAAT(D4) Meer
31/10/2020 - 12:30 U11 Meisjes A LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Hofstade ROXANNE(U17MC) Meer
31/10/2020 - 16:00 Dames 2 DAATMET LIEDEKERKE B Hofstade SIMON(H3) Meer
31/10/2020 - 16:00 VBT MACHELEN D U13 Meisjes B Meer
31/10/2020 - 17:00 VC KNØDDE MEISE U17 Meisjes A Meer
31/10/2020 - 17:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B Heren 1 Meer
31/10/2020 - 17:30 DAATMET LIEDEKERKE U13 Jongens A Meer
31/10/2020 - 19:30 V.C. ZAVATH ZAVENTEM Dames 1 Meer
31/10/2020 - 19:30 Heren 3 KLB SOLLENBEEMD HALLE Hofstade LAURE(D2) Meer
07/11/2020 - 10:00 U17 Meisjes C GRIVOK GRIMBERGEN B Steenokkerzeel ELINE DB(D2) Meer
07/11/2020 - 10:00 U15 Meisjes VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS A Hofstade CHARLOTTE(D1) Meer
07/11/2020 - 12:30 U13 Meisjes B VC FENIKS HAACHT B Hofstade LENA K(U17MC) Meer
07/11/2020 - 12:30 U11 Meisjes B BDO HAASRODE LEUVEN B Hofstade LEONIE(U17MB) Meer
07/11/2020 - 13:00 Volley Opwijk U17 Meisjes A Meer
07/11/2020 - 13:30 V.C. ZAVATH ZAVENTEM U13 Meisjes A Meer
07/11/2020 - 14:00 BDO HAASRODE LEUVEN A U11 Meisjes A Meer
07/11/2020 - 14:30 VOLLEY SCHEPDAAL VZW A U13 Jongens A Meer
07/11/2020 - 16:00 Dames 1 VOLLEY BELLINGEN HALLE Hofstade WARD(H1) Meer
07/11/2020 - 19:00 Dames 4 WERVOK Hofstade FIEN VW(D2) Meer
07/11/2020 - 19:30 Heren 2 DAVOC LOT A Hofstade Riet(NS) Meer
07/11/2020 - 20:30 Heren 1 OXACO BVC ANTWERPEN A Hofstade Veerle DC(NS) Meer
08/11/2020 - 10:00 STERKO KORTENBERG U17 Meisjes B Meer
08/11/2020 - 12:00 Volley Opwijk D U11 Gemengd Meer
09/11/2020 - 20:30 DE VEDETTEN Dames 4 Meer
14/11/2020 - 13:30 VC LENNIK HEREN U13 Jongens A Meer
14/11/2020 - 13:30 WOLVERTEM SPORTING U17 Meisjes C Meer
14/11/2020 - 13:30 U11 Meisjes B VELVOC VELTEM-BEISEM Steenokkerzeel WESLEY(H3) Meer
14/11/2020 - 16:30 WOLVERTEM SPORTING U11 Gemengd Meer
14/11/2020 - 16:30 GRIVOK GRIMBERGEN A U17 Meisjes A Meer
14/11/2020 - 16:30 BRUSSELS VOLLEY U15 Meisjes Meer
14/11/2020 - 20:00 KRUIKENBURG TERNAT B Heren 2 Meer
14/11/2020 - 20:00 VBT MACHELEN B Dames 1 Meer
14/11/2020 - 20:30 VOLLEY SCHEPDAAL VZW B Heren 3 Meer
14/11/2020 - 21:00 SPORTA BRUSSELS VOLLEY A Heren 1 Meer
15/11/2020 - 10:00 BRUSSELS VOLLEY U11 Meisjes A Meer
19/11/2020 - 20:15 RELOAD Dames 3 Meer
21/11/2020 - 10:00 U13 Meisjes A GRIVOK GRIMBERGEN A Hofstade KATARINA(U17MA) Meer
21/11/2020 - 12:30 U11 Gemengd VC KNØDDE MEISE B Hofstade LAURA(D4) Meer
21/11/2020 - 13:30 U17 Meisjes C VC FENIKS HAACHT Steenokkerzeel SEM(H3) Meer
21/11/2020 - 14:00 WEVOK ST.-JORIS WEERT U17 Meisjes B Meer
21/11/2020 - 16:00 VBT MACHELEN C Dames 2 Meer
21/11/2020 - 16:00 Dames 1 VOLLEY SCHEPDAAL VZW C Hofstade RUBEN(H2) Meer
21/11/2020 - 19:00 V.C. ZAVATH ZAVENTEM Heren 3 Meer
21/11/2020 - 19:30 Heren 2 BDO HAASRODE LEUVEN E Hofstade Riet(NS) Meer
22/11/2020 - 09:30 VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS U11 Meisjes B Meer
22/11/2020 - 12:00 VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS U13 Jongens B Meer
22/11/2020 - 15:00 U17 Meisjes A DAATMET LIEDEKERKE Hofstade SAMIR(H3) Meer
22/11/2020 - 15:00 U15 Meisjes VOLLEY THOR TERVUREN Hofstade NORA(D1) Meer
24/11/2020 - 20:15 SPORTAF I Dames 4 Meer
26/11/2020 - 20:45 DE WRINGSTERS Dames 3 Meer
28/11/2020 - 10:00 SMASH NEERIJSE U15 Meisjes Meer
28/11/2020 - 10:00 U13 Jongens A V.C. ZAVATH ZAVENTEM Hofstade AMBER(U17MA) Meer
28/11/2020 - 10:00 U11 Meisjes A VCV LEEFDAAL-BERTEM B Hofstade HILARY(U17MB) Meer
28/11/2020 - 12:30 U13 Jongens B VC FENIKS HAACHT Hofstade ALINE(U17MA) Meer
28/11/2020 - 12:30 U17 Meisjes B SMASH NEERIJSE Hofstade LUNA(D2) Meer
28/11/2020 - 13:30 GRIVOK GRIMBERGEN B U13 Meisjes B Meer
28/11/2020 - 16:00 Dames 2 WOLVERTEM SPORTING D Hofstade MARNIK(H1) Meer
28/11/2020 - 17:00 VC KNØDDE MEISE U13 Meisjes A Meer
28/11/2020 - 20:30 WOLVERTEM SPORTING A Heren 2 Meer
28/11/2020 - 20:30 VOLLEY OPWIJK A Dames 1 Meer
29/11/2020 - 09:30 KREG ROTSELAAR U11 Meisjes B Meer
29/11/2020 - 13:30 U17 Meisjes A VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS Hofstade WANNES DM(H3) Meer
29/11/2020 - 17:00 Heren 3 VBT MACHELEN C Hofstade DAFINA(D1) Meer
29/11/2020 - 18:30 CAPCI-WB Heren 1 Meer
04/12/2020 - 20:15 Dames 3 SLEUVOC Steenokkerzeel Meer
05/12/2020 - 09:30 VBT MACHELEN B U13 Jongens A Meer
05/12/2020 - 10:00 U13 Meisjes A VBT MACHELEN C Hofstade GISÈLE(U17MB) Meer
05/12/2020 - 12:30 U13 Jongens B ZUUN VOLLEYBAL CLUB Hofstade LINDE(U17MC) Meer
05/12/2020 - 12:30 U17 Meisjes B VELVOC VELTEM-BEISEM Hofstade PAULINE(D2) Meer
05/12/2020 - 13:30 U11 Meisjes B VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS Steenokkerzeel JESSICA(D4) Meer
05/12/2020 - 14:00 VBT MACHELEN B U11 Meisjes A Meer
05/12/2020 - 16:00 DAVOC LOT U11 Gemengd Meer
05/12/2020 - 16:00 Dames 1 VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS B Hofstade BART(H1) Meer
05/12/2020 - 19:30 Heren 2 KREG ROTSELAAR A Hofstade Riet(NS) Meer
05/12/2020 - 19:30 Dames 2 VELVOC VELTEM-BEISEM B Hofstade VINCENT VAL(H1) Meer
06/12/2020 - 14:00 KRUIKENBURG TERNAT C Heren 3 Meer
12/12/2020 - 16:00 Dames 2 VC KNØDDE MEISE B Hofstade ADAM(H3) Meer
12/12/2020 - 19:30 Heren 3 VOLLEY OPWIJK - LINDEMANS AALST Hofstade KATLEEN(D2) Meer
12/12/2020 - 20:00 MEVOC MEERBEKE Heren 1 Meer
12/12/2020 - 20:30 KEVOC KEERBERGEN A Heren 2 Meer
13/12/2020 - 17:30 HOUVOL ALIENS Dames 4 Meer
19/12/2020 - 20:30 VC KNØDDE MEISE B Heren 3 Meer
20/12/2020 - 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A Heren 1 Meer
08/01/2021 - 20:15 Dames 3 SPORA LEUVEN Steenokkerzeel Meer
09/01/2021 - 16:00 Dames 4 SET-UP TERNAT Hofstade Meer
09/01/2021 - 19:30 Heren 2 ZUUN VOLLEYBAL CLUB Hofstade Meer
09/01/2021 - 20:30 Heren 1 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE Hofstade Meer
15/01/2021 - 20:15 Dames 3 NOSSEGEM VOLLEY Steenokkerzeel Meer
15/01/2021 - 20:45 VOLOP VOORUIT Dames 4 Meer
16/01/2021 - 19:30 Heren 3 VC LENNIK HEREN B Hofstade Meer
16/01/2021 - 20:30 Heren 1 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B Hofstade Meer
19/01/2021 - 20:15 KATASTROFIE Dames 3 Meer
22/01/2021 - 21:00 VOLLEY OPWIJK - LINDEMANS AALST Heren 3 Meer
23/01/2021 - 19:30 Heren 2 VCV LEEFDAAL-BERTEM B Hofstade Meer
24/01/2021 - 18:00 BDO HAASRODE LEUVEN B Heren 1 Meer
24/01/2021 - 19:30 STRIJTEM MEISJES VC Dames 4 Meer
29/01/2021 - 20:15 Dames 3 SMASH NEERIJSE D'ANCIENS Steenokkerzeel Meer
30/01/2021 - 16:00 Dames 4 INONZENTIJD Hofstade Meer
30/01/2021 - 19:30 Heren 3 WOLVERTEM SPORTING B Hofstade Meer
30/01/2021 - 20:00 VBT MACHELEN A Heren 2 Meer
30/01/2021 - 20:30 Heren 1 MODAL CHARLEROI VOLLEY 1 Hofstade Meer
06/02/2021 - 16:00 Dames 4 ATTILADIES 2 Hofstade Meer
06/02/2021 - 19:30 Heren 2 BDO HAASRODE LEUVEN D Hofstade Meer
06/02/2021 - 19:30 Heren 3 RUISBROEK 84 Hofstade Meer
06/02/2021 - 20:30 VC LENNIK DAMES C Dames 2 Meer
07/02/2021 - 18:00 VCV LEEFDAAL-BERTEM C Dames 1 Meer
07/02/2021 - 20:15 VOTEROES Dames 3 Meer
12/02/2021 - 20:15 Dames 3 SVK OUD HEVERLEE Steenokkerzeel Meer
13/02/2021 - 16:00 Dames 1 VC FENIKS HAACHT B Hofstade Meer
13/02/2021 - 19:30 Heren 2 KEVOC KEERBERGEN A Hofstade Meer
13/02/2021 - 20:00 RUISBROEK 84 B Dames 2 Meer
13/02/2021 - 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B Heren 1 Meer
20/02/2021 - 15:00 Dames 1 ZUUN VOLLEYBAL CLUB C Hofstade Meer
20/02/2021 - 16:30 VOLLEY THOR TERVUREN Dames 2 Meer
20/02/2021 - 18:00 DAVOC LOT C Heren 3 Meer
20/02/2021 - 20:30 Heren 1 BRUXELLES EST VC B Hofstade Meer
27/02/2021 - 16:00 VOLLEY BELLINGEN HALLE Dames 1 Meer
27/02/2021 - 16:00 Dames 2 RUISBROEK 84 B Hofstade Meer
27/02/2021 - 20:00 DAVOC LOT A Heren 2 Meer
27/02/2021 - 20:00 KLB SOLLENBEEMD HALLE Heren 3 Meer
27/02/2021 - 20:15 VOLOP MAAN Dames 3 Meer
28/02/2021 - 10:15 WERVOK Dames 4 Meer
28/02/2021 - 16:00 OXACO BVC ANTWERPEN A Heren 1 Meer
05/03/2021 - 21:00 BDO HAASRODE LEUVEN E Heren 2 Meer
06/03/2021 - 16:00 Dames 4 DE VEDETTEN Hofstade Meer
06/03/2021 - 19:30 Heren 3 VOLLEY SCHEPDAAL VZW B Hofstade Meer
06/03/2021 - 20:30 Heren 1 SPORTA BRUSSELS VOLLEY A Hofstade Meer
07/03/2021 - 14:00 KRUIKENBURG TERNAT C Dames 1 Meer
07/03/2021 - 15:00 Dames 2 VOLLEY OPWIJK B Hofstade Meer
13/03/2021 - 16:00 Dames 1 VBT MACHELEN B Hofstade Meer
13/03/2021 - 17:15 BW NIVELLES B Heren 1 Meer
13/03/2021 - 19:30 Heren 2 KRUIKENBURG TERNAT B Hofstade Meer
13/03/2021 - 19:30 Heren 3 KRUIKENBURG TERNAT C Hofstade Meer
13/03/2021 - 21:00 DAATMET LIEDEKERKE B Dames 2 Meer
18/03/2021 - 20:15 NOSSEGEM VOLLEY Dames 3 Meer
20/03/2021 - 14:30 GRIVOK GRIMBERGEN B Dames 2 Meer
20/03/2021 - 16:00 Dames 1 V.C. ZAVATH ZAVENTEM Hofstade Meer
20/03/2021 - 19:00 Dames 4 HOUVOL ALIENS Hofstade Meer
20/03/2021 - 20:00 VBT MACHELEN C Heren 3 Meer
20/03/2021 - 20:30 Heren 1 CAPCI-WB Hofstade Meer
21/03/2021 - 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A Heren 2 Meer
24/03/2021 - 20:15 SLEUVOC Dames 3 Meer
25/03/2021 - 20:45 SET-UP TERNAT Dames 4 Meer
26/03/2021 - 20:15 Dames 3 RELOAD Steenokkerzeel Meer
26/03/2021 - 21:00 VOLLEY SCHEPDAAL VZW C Dames 1 Meer
27/03/2021 - 16:00 Dames 2 VBT MACHELEN C Hofstade Meer
27/03/2021 - 19:30 Heren 3 V.C. ZAVATH ZAVENTEM Hofstade Meer
28/03/2021 - 11:00 SELECTION FVWB Heren 1 Meer
10/04/2021 - 14:30 WOLVERTEM SPORTING D Dames 2 Meer
10/04/2021 - 16:00 Dames 1 VOLLEY OPWIJK A Hofstade Meer
10/04/2021 - 19:30 Heren 2 WOLVERTEM SPORTING A Hofstade Meer
10/04/2021 - 20:30 Heren 1 MEVOC MEERBEKE Hofstade Meer
17/04/2021 - 14:30 VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS B Dames 1 Meer
17/04/2021 - 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEM B Dames 2 Meer
17/04/2021 - 19:30 Heren 3 VC KNØDDE MEISE B Hofstade Meer
17/04/2021 - 20:30 Heren 1 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A Hofstade Meer
18/04/2021 - 15:30 KREG ROTSELAAR A Heren 2 Meer
23/04/2021 - 20:15 Dames 3 DE WRINGSTERS Steenokkerzeel Meer
24/04/2021 - 18:00 VC KNØDDE MEISE B Dames 2 Meer
24/04/2021 - 19:00 Dames 4 SPORTAF I Hofstade Meer
25/04/2021 - 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE Heren 1 Meer